середа, 16 лютого 2022 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ 

у Велятинському ЗЗСО І-ІІІ ст.

17 ЛЮТОГО


17 – 18 лютого 2022 року, у школах України буде проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента В. Зеленського. Всеукраїнський урок з медіаграмотності буде презентовано під час пресконференціі 17 лютого.
Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.
Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.
17 лютого у 8-А класі Велятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вишківської селищної ради також відбувся Всеукраїнський урок з медіаграмотності з використанням навчальних матеріалів, розміщених на онлайн платформі національного проєкту з медіаграмотності   “Фільтр” – filter.mkip.gov.ua.
Що це за ресурс? “Фільтр” - це надзвичайно корисний проєкт із різноманітними матеріалами, які допоможуть у формуванні медіаграмотності як невід'ємної навички сучасних українців, в тому числі вчителів, школярів та, навіть, батьків. 
Серед багатьох матеріалів, що представлені проєктом,  на уроці з медіаграмотності у 8-А класі було використано Набір для класної та позакласної роботи «Як аналізувати медіа критично», що включає універсальні роздаткові картки, шо підготувала команда проєкту IREX Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність".
Урок проходив онлайн, але учням було цікаво вчитися протистояти інформаційним вірусам, які такі ж небезпечні, як і справжні. А ще вони довідалися про стандарти подання інформації, про фейки і маніпуляції в медіа, практично навчилися розпізнати ботів в соціальних мережах, пройшли тест з медіаграмотності. 






Споживати інформацію якісно - означає фільтрувати її, розрізняти факти від фейків, розпізнавати маніпуляції в медіа,  критично сприймати будь-яку інформацію, особливо ту, що отримуємо із соціальних мереж.


https://arm.naiau.kiev.ua/books/mg/lectures/lecture_7.html

четвер, 10 лютого 2022 р.


8-А клас
2021-2022 н.р.

Дистанційне навчання 


31 травня 2022
Свято Останнього дзвоника
Такі приємні спогади: "Свято вишиванки"

Виховні години


25 січня 2022



01 лютого 2022



08 лютого 2022




15 лютого 2022




Перегляньте відео День єднання




22 лютого 2022


01 березня 2022
Виховна година  «А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну розвеселимо…»

15 березня 2022




22 березня 2022


29 березня 2022


05 квітня 2022











Плани виховної роботи на 2021-2022 н.р.:















Факультатив МГП

21-28 вересня  2022 Тема уроку: Права людини і збройний конфлікт.  Права людини як цінність.  Невідчужувані права людини. Основне питання: Щ...